Opony do samochodu VW Multivan

VW Multivan to model vana produkowany przez niemiecką markę od 2021 roku, znany również pod symbolem T7. Jest to wysokiej jakości, nowoczesny van o przestronnym i luksusowo wykończonym wnętrzu. Dostępny jest w dwóch wersjach rozmiarowych: L1 (krótsza) i L2 (dłuższa), i ma po 6 miejsc siedzących w każdej z nich. Oprócz tego obydwa warianty można zakupić jako plug-in, czyli z silnikiem hybrydowym 1.4 TSI eHybrid 218 KM i 160 kW. Poza tym, w sprzedaży oferowane są również egzemplarze z silnikami benzynowymi 1.5 TSI 136 KM oraz 2.0 TSI 204 KM, a także z jednostkami wysokoprężnymi 2.0 TDI 150 KM.

VW Multivan to bardzo dobry wybór nie tylko dla osób prowadzących działalność w branży przewozu osób, ale również dla dużych rodzin, które lubią naprawdę wygodnie i bezpiecznie podróżować. W testach Euro NCAP zyskał on aż 5 gwiazdek, co pozwala uważać go za model zwiększający szanse na przeżycie w zderzeniu czołowym, pod warunkiem posiadania prawidłowo zapiętych pasów.

Volkswagen Multivan prezentuje się bardzo dobrze, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz. Postawiono w nim na nowoczesny design – klinowate reflektory z punktowym podświetleniem, wąską atrapę chłodnicy i stylowe przetłoczenia na bokach. Rezultatem jest bardzo przestronny, niezwykle komfortowy bus, w którym zadbano także o wysoką jakość materiałów do wykończenia kabiny – a zatem można się w nim poczuć naprawdę luksusowo.

Rozmiar opon innych modeli Volkswagena