Opony do samochodu Opel Vivaro

Opel Vivaro to samochód dostawczo-osobowy produkowany od 2001 roku. Dostępny jest jako 4- i 5-drzwiowy van oraz 4- i 5-drzwiowy furgon, a także w wersji 5- i 6-biegowej manualnej oraz 5-biegowej automatycznej. Opel Vivaro I generacji może pomieścić od 3 do 9 osób, w zależności od konkretnej wersji wyposażenia. Stylistycznie prezentuje się bardzo nowocześnie – charakterystyczne dla niego są reflektory przednie w kształcie łezki oraz tylne ustawione w wąski słupek. Jego najsilniejszym silnikiem jest benzynowy 2.0 16V o mocy 120 KM oraz wysokoprężny 2.5 CDTi 145 KM. Produkowany był aż do 2014 roku.

Opel Vivaro II generacji to model o zmienionym przodzie – jego reflektory zyskały bardziej agresywny design, atrapa chłodnicy została poszerzona, zmianie uległy także pas przedni i tylny oraz burty. Ten pojazd dostępny jest w aż 270 konfiguracjach. Opel Vivaro III generacji produkowany po 2019 roku, to samochód dostawczy ze zmienioną atrapa chłodnicy, kształtem reflektorów i dużym wyborem silników wysokoprężnych. W 2023 roku przeszedł ponowny lifting, w wyniku którego zastosowano między innymi charakterystyczny pas przedni Opel Vizor. Wewnątrz znajdują się kokpity z ekranem multimedialnym o przekątnej 10 cali. W testach Euro NCAP model ten zyskuje aż 5 gwiazdek, co sugeruje, że jest niezwykle bezpiecznym wyborem na co dzień, również na długie i bardziej wymagające trasy.

Dynamiczny, ekonomiczny silnik daje bardzo dobre efekty, jeśli chodzi o niskie zużycie paliwa. Również opinie użytkowników na temat tego pojazdu są dowodem na to, że będzie on bardzo dobrym wyborem dla osób prowadzących działalność gospodarczą wymagającą transportowania osób lub towarów.

Rozmiar opon innych modeli Opla