Opony do samochodu Opel Mokka

Opel Mokka to crossover segmentu B, czyli aut miejskich, który produkowany jest od 2012 roku. Zarówno pierwsza, jak i druga generacja występują tylko w tej wersji nadwozia z 5 drzwiami. Jego dynamiczny charakter i nowoczesne funkcje sprawiają, że doskonale odnajduje się on w roli dużego, rodzinnego crossovera służącego głównie do poruszania się po mieście. Opel Mokka I (1 generacja) zaprezentowany po raz pierwszy w 2012 roku, to egzemplarz dostępny w wersji 5- i 6-biegowej skrzyni biegów manualnej oraz 6-biegowej automatycznej. Pierwsze pokolenie Mokki dostępne jest w trzech wersjach wyposażenia: Essentia, Enjoy i Elite. Najciekawsze silniki benzynowe to m.in. 1.4 Turbo 152 KM i diesla 1.6 CDTI 136 KM, a także LPG/benzyna 1.4 Turbo 140 KM.

Druga seria to auta krótsze, ale też szersze i niższe. Opel Mokka II (2 generacja) ma już do wyboru tylko 6-biegową manualną oraz 8-biegową automatyczną skrzynię biegów, odpowiednio dopasowaną do dostępnych wersji silnikowych. Jednostki do wyboru to: benzynowe 1.2 Turbo w opcji 100 lub 130 KM, oraz diesla 1.5 Diesel 110 KM. Gdy tylko dopasuje się odpowiednie opony Opel Mokka staje się doskonałym pojazdem do jeżdżenia przez cały rok, w różnych warunkach. Różne opcje bezpieczeństwa, takie jak wspomaganie ruszania na wzniesieniach, 6 poduszek powietrznych, światła LED i wiele innych, pozwalają na uzyskanie maksymalnego komfortu z jazdy.

Opel Mokka-e to auto w 100% elektryczne, zapewniające nawet do 340 km zasięgu. Choć jego moc jest porównywalna z pozostałymi jednostkami, wynosi około 136 KM, to korzyści z użytkowania tego modelu elektryka z pewnością dadzą się odczuć już w krótkim czasie. Elektryczna Mokka to również ciekawe opcje kolorystyczne do wyboru i wiele oryginalnych akcesoriów dostępnych w dodatkowym wyposażeniu, takich jak foteliki samochodowe czy uchwyty dachowe do roweru.

Rozmiar opon innych modeli Opla