Opony do samochodu VW Passat CC

Volkswagen Passat CC to produkowany w latach 2008-2011 model klasy średniej z segmentu D. Występuje on jedynie jako 4-drzwiowe coupe o bardzo nowoczesnych kształtach łączących styl limuzyny ze współczesnym designem. CC to skrót od "Comfort Coupe", co wyjaśnia, że producent położył największy nacisk właśnie na komfort podczas projektowania tego wozu.

VW Passat-CC to model szybki, mocny i niezawodny. W zależności od indywidualnych potrzeb nabywca może wybrać spośród trzech bardzo różnych jednostek napędowych benzynowych: 1.8 TSI 160 KM, 2.0 TSI 200 KM oraz 3.6 V6 300 KM, oraz dwóch diesla: 2.0 TDI-CR DPF w wersji 140 lub 170 KM. Pojazd ten zbudowano na tej samej płycie podłogowej co Passat B6. Z przodu posiada on grill z poprzecznymi "żaluzjami" i logo marki wewnątrz, o kształcie odwróconego trapezu. W tej samej linii, okalając maskę, zamontowane są reflektory przednie, ze światłami przeciwmgielnymi w dolnej części zderzaka mającymi postać cienkiej poziomej linii. W 2011 roku dokonano liftingu, w wyniku którego reflektory do jazdy dziennej zmieniono na LED-owe, sprzyjające nowoczesnym standardom.

W wyposażeniu standardowym VW Passata-CC znajduje się wiele ciekawych opcji, m.in.: regulacja zasięgu reflektorów, czujniki deszczu, automatycznie przyciemniane wewnętrzne lusterko, systemy ESP, ASR i MSR, 2 systemy Isofix do montażu fotelików dziecięcych z tyłu, elektromechaniczny hamulec postojowy Auto-Hold, komputer pokładowy, Climatronic i wiele innych. Jest to model eleganckiego, przestronnego coupe, które świetnie nadaje się również jako auto rodzinne, także do dalszych podróży. Jeśli założy się dobrej jakości opony VW Passat-CC okaże się naprawdę niezawodnym samochodem nawet przy wyższych prędkościach oraz w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Rozmiar opon innych modeli Volkswagena