Opony do samochodu Kia ProCeed

Kia Proceed to tak naprawdę pewna odmiana modelu Ceed. Początkowo Kia Cee’d zapisywana była z apostrofem, który zdecydowano się usunąć w toku powstawania kolejnych generacji. Z kolei Kia pro_cee’d, produkowana na równi z nią, była charakterystycznie nazwanym 3-drzwiowym hatchbackiem. Produkowana po 2019 roku Kia Proceed to auto, które zapoczątkowuje zupełnie nowe nazewnictwo, ale również rodzaj nadwozia - od teraz jest to 5-drzwiowy shooting brake, łączący cechy kombi i coupe.

To samochód o dynamicznym pasie przednim - posiada charakterystyczną wielokształtną atrapę chłodnicy, trapezokształtny wlot powietrza z umieszczonymi w nowocześnie zaprojektowanych, geometrycznych wnękach światłami przeciwmgłowymi. Skośne, przypominające rozpostarte skrzydła reflektory przednie dodają temu pojazdowi dynamiki. Z tyłu wielokształtne lampy z wypełnieniem w kształcie ich obwódki łączą się ze sobą przy pomocy wąskiej listwy biegnącej pod tylną szybą. Ten shooting brake może mieć silnik benzynowy 1.6 T-GDI 204 KM, albo 1.5 TDi MHEV o mocy 160 KM. Niemal 600-litrowy bagażnik czyni go bardzo dobrym autem również na dłuższe wycieczki. Gdy dopasuje się wysokiej jakości opony Kia Proceed będzie bardzo dobrym modelem rodzinnego wozu o sportowym charakterze.

Użytkownicy oceniają ten pojazd bardzo wysoko, doceniając jego sztywne, ale komfortowe zawieszenie, wysokiej jakości silnik oraz solidną karoserię. W standardzie znajduje się 7-calowy ekran dotykowy, CarPlay oraz Android Auto i 18-calowe koła - to jednak nie wszystkie udogodnienia, jakie można znaleźć w tym aucie. Daje ono stosunkowo niskie zużycie paliwa - średnio wynoszące około 7l /100 km w mieście. To sprawia, że model ten z pewnością chętnie wybiorą pasjonaci mocnych, ale przede wszystkim komfortowych wozów dla całej rodziny.

Rozmiar opon innych modeli Kii