Opony do samochodu Audi Q4

Audi Q4 jest przedstawicielem najnowszych aut, produkowanych po 2021 roku, wyłącznie jako wersje elektryczne. Jest to model SUV-a, który reprezentuje jednocześnie duże osiągi i małą szkodliwość dla środowiska. Audi Q4 e-tron jest dostępny z czterema silnikami elektrycznymi: 35 170 KM i 125 kW, 40 204 KM i 150 kW, 45 quattro 265 KM i 195 kW oraz 50 quattro 299 KM i 220 kW. Najlepsze osiągi ma e-tron quattro 50 - przyspiesza do setki w 6,2 sekundy, a jego prędkość maksymalna to 180 km/h. Największy zasięg, do 526 km na jednym ładowaniu, ma natomiast wersja e-tron 40.

Jeśli chodzi o opony Audi Q4 ma koła 19-calowe, co należy brać pod uwagę, gdy kupuje się nowe ogumienie do tego modelu. Prowadzi się go przyjemnie z uwagi na komfortowe zawieszenie. W standardowym wyposażeniu Audi Q4 znajduje się wiele udogodnień wpływających na bezpieczną, cichą i wygodną jazdę: komplet poduszek powietrznych, mocowanie fotelików i-Size również z przodu, asystent omijania przeszkód, system wspomagania parkowania tyłem, wszystkie światłą w technologii LED, klimatyzacja postojowa, system pozwalający na utrzymanie jednego pasa ruchu, elektronicznie otwierana pokrywa bagażnika, szyby z zielonego szkła termoizolacyjnego, ekran MMI, stylowo wykończone wnętrze.

Audi Q4 e-tron to model oszczędny, przestronny i niezwykle komfortowy, ale co ważne w przypadku wyboru tego auta dla rodziny - również bezpieczne. W testach zderzeniowych NCAP otrzymuje on 5/5 gwiazdek. Zarówno w przypadku kierowcy, pasażerów, jak i dzieci gwarantuje on bardzo korzystną ochronę w razie stłuczki - przy prawidłowo zamontowanych fotelikach i zapiętych pasach pasażerowie mogą wyjść z kolizji nawet bez szwanku. Co więcej, dzięki różnym systemom zabezpieczeń Audi Q4 prezentuje wysoki poziom ochrony także względem pieszych i innych pojazdów. Pojazd ten będzie zatem dobrym wyborem dla tych, którzy szukają auta na co dzień - bezpiecznego, wygodnego, przestronnego i o dobrych osiągach, a przy tym ekologicznego.

Rozmiar opon innych modeli Audi