Opony do samochodu Nissan Juke

Nissan Juke to charakterystyczne auto, które z uwagi na rozmiary można przypisać do segmentu B (auta miejskie), ale o charakterze crossovera, dlatego stawia się go również w segmencie I. Stworzono go z myślą o wypełnieniu luki pomiędzy modelami X-Trail i Qashqai. Powstał w kooperacji Nissana z Renault, na ich wspólnej platformie B Platform w roku 2010.

Nissan Juke I (1 generacja) z lat 2010-2019 z pewnością wyróżnia się w tłumie, a to za sprawą swojej charakterystycznej maski. Umieszczono na niej aż trzy rzędy świateł: dolne to wąski pasek w dolnej części zderzaka, środkowe reflektory o okrągłym kształcie oraz nietypowe, trójkątne lampy znajdujące się bezpośrednio w dolnej części maski, na specjalnie uformowanych wybrzuszeniach. Tylna część tego modelu Nissana schodzi ku dołowi niczym w modelach coupe, a tylne światła mają kształt bumeranga.

Nissan Juke II (2 generacja) produkowany po 2019 roku, to model dłuższy, szerszy oraz wyższy od poprzednika. Przemodelowano w nim nieco przód, zmieniając kształt reflektorów na masce na bardziej wydłużone i przypominające rozłożone do lotu skrzydła. Model ten występuje w wersji z dwoma silnikami benzynowymi 1.4 DIG-T 114 lub 117 KM, oraz w hybrydzie. Jej pojemność to 1.6, a moc 143 KM. Nissan Juke 3 generacji to samochód z 6-biegową skrzynią manualną lub 7-biegową automatyczną. W standardowym wyposażeniu można tu znaleźć m.in. system ProPilot utrzymujący auto w centrum pasa ruchu oraz dbający o zachowanie bezpiecznej odległości od innych pojazdów. Wnętrze ze zintegrowanymi zagłówkami to jeden z wielu argumentów za tym, że Nissan Juke III to pojazd który z powodzeniem sprawdzi się i w mieście, i w trasie. Gdy tylko założy się dobre opony Nissan Juke z pewnością pokaże, na co go stać!

Rozmiar opon innych modeli Nissana