Opony do samochodu Porsche Macan

Porsche Macan to wyjątkowy SUV - auto klasy średniej, którego nazwę, Macan, zaczerpnięto z języka indonezyjskiego. Oznacza ono tygrysa - i fantastycznie odzwierciedla majestatyczny, piękny wygląd i szybkość tego modelu. Samochód ten został wyprodukowany pierwszy raz w 2013 roku i w tym czasie przeszedł lifting w 2018 roku. Stylistycznie przypomina on Porsche Cayenne, jednak jest od niego nieco mniejszy.

Porsche Macan po liftingu ma tylne światła, które łączą się poprzeczką z nazwą marki biegnącą tuż pod szybą, na klapie bagażnika. Jeśli chodzi o wyposażenie, to w przypadku tego modelu nawet w standardzie lista będzie naprawdę długa. Obejmuje ono m.in. tryb off-road, 18-calowe koła ze stopów lekkich, łopatkę do zmiany biegów, kierownicę sportową, system Auto Hold i Porsche Hill Control, wskaźniki pokazujące stopień zużycia klocków hamulcowych, automatyczne hamowanie po kolizji, światła w technologii LED, 11 głośników z zewnętrznym wzmacniaczem, system koncepcyjnego oświetlenia wnętrza, sterowanie zamkniętym obiegiem powietrza, trzystrefową klimatyzację i wiele innych.

Autem steruje się przy pomocy 7-biegowej skrzyni biegów półautomatycznej. 500-litrowy bagażnik zapewnia możliwość swobodnego zmieszczenia większej ilości bagaży na długi wyjazd. Nawet długie, męczące trasy auto będzie pokonywało w krótkim czasie - a to dzięki wyjątkowym silnikom, które w najnowszych modelach w wersji 2.9 GTS mogą osiągać nawet 440 KM mocy. Do setki ten pojazd przyspieszy w zaledwie 4,8 sekundy, co sprawi, że wyprzedzanie w Porsche Macan trwa krótko i następuje dynamicznie. Jeśli chodzi o opony Porsche Macan powinien mieć zapewnione te o najlepszej przyczepności, które zapewnią stabilną jazdę nawet w warunkach pogorszonej przyczepności.

Rozmiar opon innych modeli Porsche